Американська багатодітна сім'я розповіла, як вони удочерили дівчинку з Албанії, у якої був синдром Дауна. Розповідь про дівчинку записав Конор – рідний син Тіма і Донни.
Подружжя вже більше 30 років разом. Вони завжди мріяли про велику сім'ю. За ці роки вони встигли народити 5 рідних дітей і шістьох усиновити. Однак сім'я здавалася не повною без дитини з Албанії. Ця мрія належить Тіму, так як дана країна є його історичною батьківщиною.
В один прекрасний день Донна знайшла в базі даних дітей, від яких відмовилися батьки дівчинку. Її ніхто не хотів брати в сім'ю через синдром Дауна. Дитину звали Кіра, тоді їй було всього 1,5 року. Фотографії дитини сподобалися всій родині. Після цього Донна написала албанській владі і співробітникам навчального закладу, де перебувала Кіра про бажання удочерити дівчинку.
Після цього кілька днів вся сім'я жила в очікуванні відповіді. Коли він прийшов, радості не було меж. Все закрутилося, сім'я отримала безліч паперів, які необхідно було заповнити і відіслати назад. Потім до них в будинок прийшли співробітники соціальної служби, щоб перевірити стан житла. Главі сімейства довелося навіть відремонтувати дах будинку, щоб не залишилося питань.
Коли всі документи були оформлені, а дозволи отримані, можна було купувати квитки на літак. Вирішено було летіти всією сім'єю, адже тім хотів показати дітям історичну батьківщину.
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Конор зазначив, що коли побачив вперше свою сестру, то його почуття і життя змінилися. Він бачив її наживо. Відразу забрати Кіру не вийшло. Вся сім'я приходила протягом двох тижнів, щоб спілкуватися з малятком. Співробітники дитячого будинку думали, що дитині буде складно адаптуватися, але дитину все ж віддали новим батькам і братам і сестрам. Після цього вся сім'я вирушила додому.
Конор зазначив, що синдром Дауна змінив його життя, тому що його сестра – це втілення любові, радості і щастя.
Нагадавши, Знай писав, що на Київщині прийомні батьки ведуть запеклу боротьбу за те, щоб їхні діти залишилися з ними.
Нещодавно Знай передавав, що дитину з гідроцефалією з Донбасу усиновили американці.