На міжнародному конкурсі Global Teacher Prize, який ще називають "Нобелівською премією вчителів" у 2020 році Україну представлятиме вчитель з Тернопілля - 50-річний Василь Дяків. Конкурс відбудеться у Лондоні, чоловік побореться за звання найкразого в світі педагога.
Щоправда, у рідних Заліщиках Василя Дяків знали задовго до того, як він отримав звання вчителя року. Вже більше 20 років пан Василь викладає у місцевій гімназії всесвітню історію, історію України, громадянську освіту та ОБЖ. Про це пише "Галас".
Під час вручення премії Василь дякував своїм учням за натхнення і мотивацію. Чоловік зізнався, що мріє, аби серед педагогів не було людей з комплексом раба, і додав: кожна дитина має право обирати предмети, в яких вона бачить своє натхнення і майбутній розвиток.
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Зазначимо, що конкурс Global Teacher Prize Ukraine відбувається в Україні втретє. У 2020 році за звання найкращого педагога змагалися 3 тисячі викладачів із 21 регіону.
Переможець всесвітнього етапу вчительських змагань, що проходитиме у британській столиці, може отримати мільйон доларів.
"Моя вчительська суперсила має багато складників. Перший полягає в тому, щоб завжди бути собою і відображати свій ціннісний світ. Другий — це командна робота. Підтримка мого колективу і не тільки колективу. Третій — моя сім’я і четвертий — я вірю в Бога", — поділився секретом успіху Василь Дяків - учитель 2020 року за версією конкурсу Global Teacher Prize Ukraine.
Нагадаємо, школяр з Тернопільщини допомагає людям з інвалідністю відчувати себе комфортно в мережі. Молодий хлопець створює Телеграм-ботів. 9-класник Заліщицької гімназії Олександр Лучин створює ботів, які допомагають людям з інвалідністю отримувати інформацію і не просити оточуючих про допомогу.
Також Знай писав, що під час весняного карантину багато українців втратили роботу і після активізації діяльності були змушені шукати роботу. На ринку змінилися вимоги до співробітників, а також стали популярними зовсім інші спеціальності.