Школяр з Тернопільщини допомагає людям з інвалідністю відчувати себе комфортно в мережі. Молодий хлопець створює Телеграм-ботів. 9-класник Заліщицької гімназії Олександр Лучин створює ботів, які допомагають людям з інвалідністю отримувати інформацію і не просити оточуючих про допомогу.
Про школяра йдеться в повідомленні телеканалу Т1. Олександр розповів і показав, як він створив бота, який допомагає розпізнавати звукові повідомлення і перетворювати їх в текст. Робота над цим ботом зайняла 2 тижні. Молодий чоловік пояснив, що робота програми полягає в пересиланні даних на сервер Google і отримання розшифрованих повідомлень.
Крім того, Олександр Лучин створює ще кілька програм, які також допоможуть людям з обмеженими можливостями спілкуватися в мережі.
Молодий чоловік розповів, як захопився програмуванням. Все почалося ще в 3 класі, коли він створював прості веб-сторінки. Потім захопився створенням соціальних проектів. Він мріє допомогти людям долати кордони і бар'єри, тому в майбутньому хоче стати програмістом. Також молода людина хоче вчитися за кордоном за програмою обміну досвідом.
У школі вчителі Олександра кажуть, що його мрії можуть стати реальністю, так як він виграв безліч конкурсів і олімпіад, отримував нагороди на міжнародних конкурсах. Цього року хлопець переміг у національних конкурсах, але за кордон не поїхав через закриті кордони та пандемію.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Також Знай писав, що під час весняного карантину багато українців втратили роботу і після активізації діяльності були змушені шукати роботу. На ринку змінилися вимоги до співробітників, а також стали популярними зовсім інші спеціальності.