Стало відомо про те, що маленькій дівчинці потрібна допомога з лікуванням. Батьки просять усіх небайдужих допомогти фінансово, це може врятувати життя малятку.
Таким чином повідомляється, що маленька Поліна потребує операції на головному мозку. Про це повідомили на сторінці «Всеукраїнська благодійна організація «Мама і малюк» в соціальній мережі Facebook.
У дівчинки менінгіт і прогресуюча гідроцефалія, яка тисне на головний мозок.
Саме тому дитині необхідна термінова операція на головний мозок.
Навіть ТЦК не зацікавить: які хвороби звільняють від мобілізації
За поповнення власної картки заплатите "зверху": на кого накине око податкова
Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу
Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах
Сама операція безкоштовна, але, потрібні гроші на дорогі матеріали. Їх вартість 30 тисяч гривень, але у сім'ї немає таких грошей.
Лікарі дають хороший прогноз, шанси вижити у Поліни є. Головне вчасно встигнути прооперувати, і звільнити мозок від тиску. Саме від допомоги людей залежить подальше життя дитини.
Детальніше про це розповідає головлікар клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова Олег Самчук у Facebook.
Про це повідомляється в співтоваристві "Лілія Лопатка. Сторінка допомоги донечці" у соціальній мережі фейсбук.