На Тернопільщині прихожанка храму зробила вишуканий подарунок священнослужителю. Жінка вишила його портрет бісером і передала його в храм.

Унікальний подарунок від парафіянки отримав священнослужитель Олексій Філюк. Про подарунок він написав на своїй сторінці в Facebook. Жінка власноруч вишила портрет батька Олексія бісером. Така незвичайна робота дуже здивувала і вразила до глибини душі священнослужителя.

Він написав, що парафіянка Оксана піднесла такий подарунок. Також отець Олексій подякував їй за те, що вона розвиває Богом дані їй таланти. Він побажав їй Господніх благословень всій її родині.

Нагадавши, Знай писав, що священик в Одеській області незвичайним чином звернувся до Президента з проханням про ремонт доріг в районі. У їхньому районі асфальт зруйнувався і з'явилися глибокі ями. Цим шляхом змушені їздити люди відразу декількох сіл. Священнослужитель вирішив звернутися до Президента Зеленського з проханням відремонтувати дорогу.

Також Знай повідомляв, що у Чернівецькій області при чоловічому монастирі знаходиться дитячий будинок, де виховують сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Опікуном 415 вихованців став архієпископ Лонгін. Усиновлені священнослужителем діти ходять до школи, яка знаходиться в селі Молниця, допомагають по господарству.

Популярні новини зараз

Пишні груди Тіни Кароль в сміливій сукні не дають українцям спокою: "Гаряча штучка"

Франківськом розгулює різдвяна "вечеря": хвіст пістолетом, рило без маски

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Показати ще

Нещодавно Знай передавав, що у Тернополі монах-місіонер з Білорусі служить у греко-католицькому храмі Успіння Пресвятої Богородиці та записує відео для молоді. Падре Серж намагається достукатися до молоді, до їхніх душ і сердець, розповісти про позицію церкви.