Мер Тернополя Сергій Надал на своїй сторінці в Facebook опублікував відео, в якому хлопець і дівчина розповіли про те, як люблять місто і як їм вдалося з'єднати свої серця за допомогою сучасних рішень влади.

Хлопець і дівчина розповіли, як вони познайомилися і як полюбили один одного. Також вони показали, як люблять рідне місто. Молоді люди прокотилися на велосипедах по набережній Тернопільського ставу і похвалилися спільним захопленням.

Після розповіді про дружбу і кохання молоді люди показали всім, як їм вдалося зареєструвати шлюб без очікувань і заяв, походів в ЗАГС. Вони продемонстрували нову систему для онлайн реєстрації шлюбів. 2-3 дні і шлюб вважається зареєстрованим без свідків і підписів.

Нагадавши, Знай писав, що мер Тернополя Сергій Надал продовжує працювати і виконувати свої зобов'язання перед городянами попри хворобу. Він працює вдома і виходить на зв'язок з підлеглими регулярно. Під час своєї хвороби Надал зміг захистити право тернополян і всіх українців на освіту і роботу.

Також Знай повідомляв, що мер Тернополя Сергій Надал знову зійшов з Міністром охорони здоров'я Максимом Степановим. Цього разу він запропонував опоненту перестати ділити Україну на зони. 14 вересня пройшла селекторна нарада, на якій головою виступав Максим Степанов. 

Популярні новини зараз

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

Комаровський знайшов незвичайний спосіб, як відрізнити covid-19 від ГРВІ: знадобиться тільки ганчірочка і часник

Українців відвідає бабине літо, синоптик порадувала прогнозом: "До +20"

Тернопільський парк заполонили чорні змії - люди не перешкода

Показати ще

Нещодавно Знай передавав, що Сергій Надал звинуватив міністра охорони здоров'я Максима Степанова в спробі тиску на ситуацію в Тернополі за допомогою пошуку нових випадків зараження коронавірусом