На Тернопільщині затримали начальника районної податкової інспекції разом з посередником: їх спіймали на отриманні хабара в особливо великих розмірах.
Як повідомляє пресслужба офісу генерального прокурора, чиновник ДПІ вимагав з місцевого підприємця 1 мільйон гривень.
Натомість спритний податківець обіцяв менше штрафувати бізнесмена за порушення законодавства і не відправляти результати перевірок у фіскальну службу, де повинні порушити кримінальну справу.
Рф посилить наступ: які області спробує захопити у 2026 році
ТЦК карають за жорстку мобілізацію: збили машиною і "задули" газом
Україні загрожує тотальний блекаут: експерти зробили важливе попередження
Мобілізаційні зміни у січні: нові правила та посилення призову
Правоохоронці задокументували факт отримання посередником хабара та затримали його в порядку ст.208 КПК України.
Тим часом на Хмельниччині рішенням суду відсторонено від роботи доцента кафедри управління персоналом і економіки праці місцевого університету. Педагога підозрюють в отриманні хабаря, йдеться у матеріалах суду. Як зазначається, слідство встановило, що у квітні 2020 року підозрювана викладачка, яка на той момент була куратором групи студентів УПЕП-17-1, звернулася до старости групи із пропозицією.
Нагадаємо, що у Чернівцях СБУ взялася за любительку Путіна: допомагала "ДНР" вбивати наших хлопців
Як повідомляв портал "Знай.uа", прикордонники не впустили в Україну актрису з РФ через зйомки в Криму
Також, "Знай.uа" писав, що у Миколаєві СБУ за хабарі затримала трьох чиновників Міністерства юстиції.