Тернополянка відсвяткувала 100 років. Про це розповіли на сторінці Тернопільського міського територіального центру у соцмережі Facebook.
Повідомляється, що 4 січня довгожителька з Тернополя Шедько Ганна Семенівна відсвяткувала круглу дату — їй виповнилося 100 років.
Ганна Семенівна багато побачила за своє життя. Вона пережила щастя, любов, дружбу і брала участь в безлічі історичних подій. При цьому, навіть в такому почесному віці вона залишається сильною людиною, яка вміє радіти життю і філософськи ставиться до несподіваних поворотів долі знаходячи в них позитивні моменти.
Привітати Ганну Семенівну прибув секретар міської ради Ігор Гирчак. Разом з ним прибули і представники Тернопільського міського територіального центру.
Без скандалів і бусиків: ТЦК переходять на нові правила мобілізації
Не чекайте запрошення: українцям можуть суттєво підвищити пенсію – що потрібно встигнути
Клієнти на межі бунту: ПриватБанк стягує комісію за відсутність операцій по карті
Чоловікам після 50 приготуватися: кого мобілізують уже з червня
"Від усієї громади міста вітаємо Вас і Вашу родину! Бажаємо Вам Божої ласки, міцного здоров'я, турботи рідних, поваги і благополуччя!" - зазначено в публікації.
Нагадавши, на Львівщині довгожитель відсвяткував 100-річний ювілей: "мрію дожити до 110"
Як повідомляв портал "Знай.uа", Прикарпатській пенсіонерці-100: виховала чотирьох дітей, пройшла крізь війну і голод і не втратила віру в людей
Також, "Знай.uа" писав, чернівчанка відсвяткувала столітній ювілей-пережила дві війни і бачила зміну епох