Стало відомо про те, що дві картини художника-пенсіонера з Тернопільської області продали на аукціоні. Величезна кількість грошей.
Таким чином, повідомляється, що аукціонний дім «Золотий Перетин» завершив осінній арт-сезон онлайн торгами класичного і сучасного мистецтва.
Всього там було представлено 34 унікальних лоти, серед яких було кілька робіт з приватних зібрань відомих діячів української культури 20 століття. Вони користувалися попитом серед колекціонерів.


Наприклад, картина Івана Марчука» осінь " з колекції українського письменника Олеся Гончара, була продана за 37,400 доларів, при цьому стартова вартість була 20 тисяч доларів.
Податкова буде безсильна: за які перекази не потрібно сплачувати податки – легальні лазівки
Нові правила мобілізації, з ТЦК дозволять не контактувати: що готують чоловікам
Хотіли допомогти, але опиняться в армії: ТЦК наказали мобілізувати всіх добровольців із груп ППО
Викликають на "підмогу" навіть СБУ: в Україні посилили мобілізацію – забирають усіх
Друга картина 1973 року, була продана за 15,400 доларів.
Нагадаємо, що народний художник Іван Марчук народився в Тернопільській області, йому зараз 84 роки.
Всього його картини були продані приблизно за 53 тисячі доларів.
Нагадавши, Знай писав, що львів'яни скаржаться на бездомних, які живуть і смітять у міських парках.
Також Знай писав, що в Запоріжжі промишляє занадто чесний жебрак. Робить бізнес на перехожих людях своєю відкритістю.