На Тернопільщині ще один священнослужитель зізнався, що поважає президента країни-агресора Володимира Путіна. Фанатом Путіна виявився ректор Почаївської духовної семінарії УПЦ МП архієпископ Шумський Іов Смакоуз.
Він заявив, що перебування російського президента при владі 5 термін поспіль – Божий промисел. Про це повідомила Релігійно-інформаційна служба України. Почаївський ректор заявив, що Путін встиг за час свого перебування при владі зустрінеться з трьома главами Ватикану, який обирають довічно. Священнослужитель пояснив це тільки допомогою Бога.
"Хто з них дейсвітельно довічний? - ... От Бога це залежить", - висловився священнослужитель.
Також повідомляється, що це вже не перший випадок подібних висловлювань священнослужителів на Тернопільщині та в інших регіонах країни. Раніше в Кременецькому районі розгорівся скандал через те, що батюшка привітав Володимира Путіна з іменинами на своїй сторінці в Facebook. Віруючі прийшли в обурення. Під тиском суспільства священнослужителю довелося вибачатися.
Мокрий сніг, дощ та заморозки: на українців чекає холодна весна
Маєте встигнути до 15 березня: "Ощадбанк" попередив всіх пенсіонерів
Автономні котельні встановити неможливо: чому ідея провалилась для столиці
Де рятівні міні-ТЕЦ для Києва: чому столиця замерзає втретє за зиму
Нещодавно Знай передавав, що у Тернополі веде свою просвітницьку діяльність відомий чернець Сергій Гончаров. Він називає себе християнським блогером і Тернопільським ченцем місіонерської спільноти Редемптористів.