У Тернополі, як і по всій Україні дороги є найбільшою проблемою. У дворах багатоповерхівок і в невеликих містечках ремонти не проводилися десятиліттями. В результаті люди змушені проводити ямкові ремонти своїми силами. Так мешканці вулиці Лучаківського у Тернополі вирішили давню проблему по-своєму.

Вони провели ремонт дороги будівельним сміттям. Ями залатали, якщо це можна так назвати, плитами ДСП. Результатами роботи люди похвалилися в соцмережі. Фото стало дуже популярним серед тернополян.

Авто знімка розповів, що використовувалися найсучасніші технології, маючи на увазі ДСП. В результаті дорога стала рівніше, але не стала акуратніше. При цьому тернополяни висміяли вимушений ремонт дороги і пожартували з цього приводу.

Варто нагадати, Знай розповідав, як жителі Закарпаття вирішили змінити ситуацію з дорогою в їхньому селі. Вони зібралися і вийшли на ремонт. У селі Велика Добронь вулицю заново перестелили власними руками, не дочекавшись допомоги від місцевої влади. Після проведених робіт дорога перетворилася на трасу для Формули 1.

Популярні новини зараз

Астролог Глоба попередив кожен знак Зодіаку 21 вересня: остерігайтесь порваного взуття, краще пролийте молоко

Зірка "Лісапетного батальйону" повідала про боротьбу з онкологією: "Немає жодної надії"

62-річна мама Дана Балана влаштувала "битву купальників" з Тіною Кароль: хто на вашу №1?

Прикутий до ліжка Моїсеєв став повним жебраком - друзі забули, концертів немає: що чекає на "голубую луну"

Показати ще

Також Знай повідомляв, що на Тернопільщині жителі одного з сіл вийшли на ремонт дороги. Вони за підтримки сільради та голови села закупили асфальт та всі необхідні матеріали. Сільрада допомогла знайти необхідну техніку. Результат не змусив себе довго чекати.

Нещодавно Знай передавав, що жителі Тернопільщини вирішили показати місцевій владі, що потрібно виділяти кошти на ремонт доріг регіонального значення і посадили ялину в яму. Дерево сфотографували і опублікували в соцмережах. При цьому місцева влада не поспішає реагувати на вимоги жителів регіону.