У Тернопільській області правоохоронці викрили депутата місцевої ради, який організував незаконний бізнес на виготовленні контрафактних підакцизних товарів. Співробітники податкової міліції Головного упрaвленія УКРІНФОРМ в Тернопільській облaсті, під процессуaльним керівництвом прокурaтури області з обвинувальним aктом направили справу до суду. Про інцидент повідомила Державна фіскальна служба.

Під час розслідування було виявлено місцевий житель, який працював у районній раді в депутатському кріслі. Його викрили в незаконному виготовленні, зберіганні та продажу підпільно вироблених алкогольних напоїв. Він розливав алкоголь і продавав під виглядом продукції відомих торгових марок, а також обклеював їх підробленими акцизними марками.

Правоохоронці провели обшуки в місцях можливого виробництва, зберігання і збуту алкоголю. В результаті були виявлені 6,9 тисяч літрів спирту, 880 літрів готових фальсифікованих алкогольних напоїв, а також 630 підроблених акцизних марок.

Варто нагадати Знай повідомляв, що в Україні дейтсвуют "чорні" ріелтори, які в зв'язці з подільниками обманним шляхом забирають у самотніх пенсіонерів квартири і будинки, залишаючи їх на вулиці. Про схеми заговорили лише зараз, хоча вони працюють не одне десятиліття.

Також Знай повідомляв, що в Одесі прикордонники затримали двох нелегалів, які намагалися перейти через Україну-чеський кордон. вони міняли країни, як рукавички, переїжджаючи з однієї в іншу.

Популярні новини зараз

Настя Каменських лише в трусиках нарвалася на критику через свою "як у Кім": "Потап, де ремінь?"

Чемпіон Усик зі спекотною моделлю показав, що таке "супертяж": ох вже ці шортики

Львів'яни врятували маршрутника, який мало не помер на ходу: "Нашатир, бинт - швидше!"

Помер зірка "Татових дочок " Володимир Чуприков: за плечима понад 170 фільмів і серіалів

Показати ще

Нещодавно Знай передавав, що на Львівщині правоохоронці виявили цех по проізовдству контрафактного алкоголю.