З 1 вересня діти підуть до школи, а у батьків вже болять голови, де і за скільки придбати портфелі, зошити та ручки. Кореспонденти Файного міста з'ясували, у скільки обійдеться рюкзак або сумка для школяра в 2020 році.

На одному з ринків Чернівців пропонують різні види шкільних сумок і портфелів. Ціна їх коливається від 320 гривень до 850 гривень. Вартість залежить від величини вироби і від наявності ортопедичних жорстких вкладок на задній частині.

У продажу мають яскраві вироби для учнів молодших класів. На таких рюкзаках зображені герої мультфільмів і казок. Для дітей старшої школи вже пропонуються більш стримані кольори або стильні малюнки.

Крім того, є сумки з довгим ремінцем, який одягається через плече. Їх цінова категорія більш доступна – 260-550 гривень. В даній категорії представлені моделі з яскравими малюнками і більш стримані моделі.

Варто відзначити, що навчання в школах і дитячих садах змінилося під час пандемії. Весь світ переглянув правила перебування дітей у навчальних закладах. В Україні також нещодавно стало відомо, як будуть вчитися діти з 1 вересня.

Популярні новини зараз

"Яке їхало, таке й здибало": донька Ніни Матвієнко присіла на залізний інструмент Мірзоняна

Львівщину по горло завалили горами відходів і мертвих тіл - сморід на всю Україну

Під Чернівцями китайський вірус проник до дитсадка - малюки не скоро повернуться до груп

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

Нагадаємо, Знай писав, що в Чернівцях відкриваються дитячі садки. Міська влада розробила правила і збирається ввести обмеження для дітей і дорослих. Батьків відправлять за довідками, а дітям і вихователям доведеться тримати дистанцію і міряти температуру.

Знай повідомляв, що в Хмельницькій області влада прийняла рішення не відкривати дитячі літні табори. При цьому карантин у регіоні пом'якшують. 

Нещодавно Знай розповідав, яким може бути навчання в школах України під час епідемії